Facebook

Fotoksiążki | fotoelita.pl

Fotoksiążki

Album utrwalający w pamięci upływający czas – uroczystości rodzinne, podróże, szalone spotkania przyjaciół, zabawy z dziećmi, szczęśliwe, niezapom-niane wydarzenia z przeszłości – to tylko przykłady pomysłów, projektów, które dzięki nam mogą Państwo zrealizować.

ElitBook Designer® to bezpłatny program do tworzenia i zamawiania fotoalbumów, fotokalendarzy oraz wydruków fotograficznych. Korzystając z naszego oprogramowania i własnych zasobów zdjęciowych, mogą Państwo zaprojektować własny album. Program charakteryzuje się bardzo prostą, intuicyjną obsługą. Zapewnia wyjątkową swobodę w układaniu i formatowaniu zdjęć oraz dużą ilość materiałów pomocniczych, takich jak: tła, ramki i maski do zdjęć oraz cliparty.

Fotoksiążka to niepowtarzalna i wyjątkowa pamiątka z odległej i niedawnej przeszłości. Ozdoba księgozbioru, pamiątka na długie lata. Nasze albumy wykonywane są ręcznie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Zastosowane technologie introligatorskie oraz dbałość o wysoką jakość wykonania, gwarantują Państwu zadowolenia z naszych produktów. Trzy linie produktowe oraz szeroka gama formatów umożliwiają dopasowanie do własnych oczekiwań odpowiedniego albumu.

Jak zamówić produkt?

Pobierz i zainstaluj program Dodaj swoje zdjęcia Zrealizuj zamówienie

Wypróbuj za darmo zanim zamówisz!

PROGRAM ELITBOOK DESIGNER!

Program ElitBook DESIGNER to intuicyjny kreator, za pomocą którego stworzysz swój niepowtarzalny album!

Dzięki aplikacji masz nieskończone możliwości w rozmieszczeniu zdjęć na stronie. Posiadamy szeroką bazę klipartów, masek oraz ramek.

Z ElitBook DESIGNER sam wybierzesz tło strony i umieścisz na niej dowolną ilość zdjęć.

Aplikacja nie wymaga znajomości oprogramowania graficznego!

Dlaczego warto wybrać...

PRODUKTY FOTOELITY?

Udostępniamy Państwu, rewelacyjne, bardzo proste w obsłudze a jednocześnie bezpłatne, oprogramowanie.

ElitBook Designer® umożliwi Państwu, korzystając z własnych fotografii, w wyjątkowy sposób „opowiedzieć” własną historię.

To nie będzie zwykły album fotograficzny. Niepowtarzalny produkt, w postaci książki lub kalendarza, będzie stanowił ozdobę w Państwa księgozbiorze. Nasze albumy wykonywane są ręcznie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.

Zastosowane technologie introligatorskie oraz dbałość o wysoką jakość wykonania, gwarantują Państwu długie lata zadowolenia z naszych produktów.

Cztery linie produktowe oraz szeroka gama formatów umożliwiają dopasowanie do własnych oczekiwań odpowiedniego albumu.

Zobacz przykładowe realizacje


Nazwa projektu: Novum technologii druku cyfrowego, konsolidacją krajowej i eksportowej oferty na rynku usług poligraficznych.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach działania 2.5 - wsparcie inwestycyjne sektora MŚP
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.