Facebook

Fotokalendarze | fotoelita.pl

FOTOKALENDARZE

To także – współcześnie – nieodłączny przedmiot obecny w codziennym życiu. Wisi na ścianie, stoi na biurku; bazgrze się po nim, a po roku wrzuca się go do kosza. Patrzymy w niego co dzień i nie jeden raz. Każdy kalendarz ma swój czas. Dziś na czasie są fotokalendarze.
Fotokalendarz stworzony przez Ciebie może być doskonałym prezentem dla najbliższych i przyjaciół.
 
Fotokalendarz to oryginalny własny sposób przedstawiania rachuby upływających dni. Tworzenie takiego kalendarza to miłe spędzanie czasu. Fotokalendarz może być niewyczerpanym źródłem miłych przeżyć. Obok lub na tle cyfr i liter możesz widzieć również to, co miłe oku, budzi uśmiech, rodzi pogodne myśli w najbardziej niepogodny czas.
Sam wybierasz obrazy przedstawione w fotokalendarzu. Mogą to być na przykład zdjęcia, na których uwiecznione są zachowane we wdzięcznej pamięci wydarzenia z minionego roku: dzieci, sceny z życia rodzinnego, nasi czworonożni pupile, co nas śmieszy, specjalnie wybrane przez nas przedmioty i zjawiska.
W godzinach pracy, podczas nauki, zajęty rozwiązywaniem trudnych problemów, gdy rzucisz okiem na widok tego, co kochasz i na co patrzeć lubisz, odzyskujesz siły, nadzieję i wiarę.
 
Jedynie Fotokalendarz w odpowiednim formacie i z odpowiednimi zdjęciami może po upływie roku nie być przeznaczony na makulaturę, lecz może mieć walory, które czynią z niego zachowaną do końca życia pamiątkę z upływających lat.
Swój fotokalendarz zaprojektujesz i zamówisz z wykorzystaniem naszego programu ElitBook Designer®. Udostępniamu go bezpłatnie. Program charakteryzuje się bardzo prostą, intuicyjną obsługą. Zapewnia wyjątkową swobodę w układaniu i formatowaniu zdjęć oraz dużą ilość materiałów pomocniczych.
Nasze kalendarze wykonywane są ręcznie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Zastosowane technologie introligatorskie oraz dbałość o wysoką jakość wykonania, gwarantują Państwu zadowolenia z naszych produktów.

Jak zamówić produkt?

Pobierz darmowy program

A potem tylko:

  • wybierz produkt dostosowany
    do twoich potrzeb;
  • wybierz zdjęcia i ułóż
    na stronach albumu;
  • złóż zamówienie gotowego produktu.

To wszystko w jednej aplikacji!

Video

Przykładowe realizacje