Facebook

Fotokalendarze | fotoelita.pl

Fotokalendarze

To także – współcześnie – nieodłączny przedmiot obecny w codziennym życiu. Wisi na ścianie, stoi na biurku; bazgrze się po nim, a po roku wrzuca się go do kosza. Patrzymy w niego co dzień i nie jeden raz. Każdy kalendarz ma swój czas. Dziś na czasie są fotokalendarze. Fotokalendarz stworzony przez Ciebie może być doskonałym prezentem dla najbliższych i przyjaciół.

Fotokalendarz to oryginalny własny sposób przedstawiania rachuby upływających dni. Tworzenie takiego kalendarza to miłe spędzanie czasu. Fotokalendarz może być niewyczerpanym źródłem miłych przeżyć. Obok lub na tle cyfr i liter możesz widzieć również to, co miłe oku, budzi uśmiech, rodzi pogodne myśli w najbardziej niepogodny czas. Sam wybierasz obrazy przedstawione w fotokalendarzu. Mogą to być na przykład zdjęcia, na których uwiecznione są zachowane we wdzięcznej pamięci wydarzenia z minionego roku: dzieci, sceny z życia rodzinnego, nasi czworonożni pupile, co nas śmieszy, specjalnie wybrane przez nas przedmioty i zjawiska. W godzinach pracy, podczas nauki, zajęty rozwiązywaniem trudnych problemów, gdy rzucisz okiem na widok tego, co kochasz i na co patrzeć lubisz, odzyskujesz siły, nadzieję i wiarę.

Jedynie Fotokalendarz w odpowiednim formacie i z odpowiednimi zdjęciami może po upływie roku nie być przeznaczony na makulaturę, lecz może mieć walory, które czynią z niego zachowaną do końca życia pamiątkę z upływających lat.Swój fotokalendarz zaprojektujesz i zamówisz z wykorzystaniem naszego programu ElitBook Designer®. Udostępniamu go bezpłatnie. Program charakteryzuje się bardzo prostą, intuicyjną obsługą. Zapewnia wyjątkową swobodę w układaniu i formatowaniu zdjęć oraz dużą ilość materiałów pomocniczych. Nasze kalendarze wykonywane są ręcznie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Zastosowane technologie introligatorskie oraz dbałość o wysoką jakość wykonania, gwarantują Państwu zadowolenia z naszych produktów.

Jak zamówić produkt?

Pobierz i zainstaluj program Dodaj swoje zdjęcia Zrealizuj zamówienie

Wypróbuj za darmo zanim zamówisz!

PROGRAM ELITBOOK DESIGNER!

Program ElitBook DESIGNER to intuicyjny kreator, za pomocą którego stworzysz swój niepowtarzalny album!

Dzięki aplikacji masz nieskończone możliwości w rozmieszczeniu zdjęć na stronie. Posiadamy szeroką bazę klipartów, masek oraz ramek.

Z ElitBook DESIGNER sam wybierzesz tło strony i umieścisz na niej dowolną ilość zdjęć.

Aplikacja nie wymaga znajomości oprogramowania graficznego!

Dlaczego warto wybrać...

PRODUKTY FOTOELITY?

Udostępniamy Państwu, rewelacyjne, bardzo proste w obsłudze a jednocześnie bezpłatne, oprogramowanie.

ElitBook Designer® umożliwi Państwu, korzystając z własnych fotografii, w wyjątkowy sposób „opowiedzieć” własną historię.

To nie będzie zwykły album fotograficzny. Niepowtarzalny produkt, w postaci książki lub kalendarza, będzie stanowił ozdobę w Państwa księgozbiorze. Nasze albumy wykonywane są ręcznie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.

Zastosowane technologie introligatorskie oraz dbałość o wysoką jakość wykonania, gwarantują Państwu długie lata zadowolenia z naszych produktów.

Cztery linie produktowe oraz szeroka gama formatów umożliwiają dopasowanie do własnych oczekiwań odpowiedniego albumu.

Zobacz przykładowe realizacje


Nazwa projektu: Novum technologii druku cyfrowego, konsolidacją krajowej i eksportowej oferty na rynku usług poligraficznych.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach działania 2.5 - wsparcie inwestycyjne sektora MŚP
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.